Дорожні знаки

Виготовлення та встановлення дорожніх знаків згідно ДСТУ 4100-2021. Виробництво продукції відбувається згідно державних стандартів та норм. На оцинкованому металі, з подвійними ребрами жорсткості та високоінтенсивній світлоповертаючій плівці. Також, є досвід виготовлення індивідуальних знаків різної складності та будь якого дизайну.

Більше про дорожні знаки

1. Дорожні знаки розрізняють за чотирма типорозмірами (стандарт).

2. На пластину дорожнього знака наноситься спеціальна плівка, яка робить дорожній знак довговічним.

3. Дорожні знаки орієнтують учасників руху маршрутом, можуть бути дорожні знаки в частині ПДР, а також дорожні знаки за індивідуальним замовленням, рекламні та інформаційні дорожні знаки.

4. Існують обтяжені (посилені) дорожні знаки для ділянок дороги, де відкрита місцевість та негода можуть пошкодити дорожні знаки.

5. Дорожній знак - стандарт та виробляти дорожні знаки можливо лише згідно з держстандартом.

Таблички шрифтом Брайля

Шрифт Брайля - тактильний шрифт, призначений для письма і читання незрячими або тим, хто погано бачить. Тому в багатьох закладах написи на табличках пишуться українською мовою, а нижче дубльовані шрифтом Брайля.

Таблички на двері створені таким чином, що кожна крапка випукла та з точно вивіреним розташуванням.

Тактильні таблички і знаки служать для того, що б сліпі або з поганим зором люди могли, орієнтуватися без сторонньої допомоги.

В першу чергу таблички для сліпих - шлях до створення комфортних умов для всіх. Завдяки тактильним вивісок інваліди отримують можливість діяти повністю самостійно.

Де знадобляться такі тактильні таблички:

  • Інклюзивна освіта. Тактильні таблички це рішення, яке дозволяє кожній дитині брати участь в академічній і суспільного життя з рівними правами.
  • Державні установи. Будь-яке розвинене суспільство дбає про людей з обмеженими можливостями. Актуальна тема стосується кожного закладу в нашій країні.
  • Соціально відповідальні компанії. В даний момент концепція соціальної позиції більшості молодих людей свідчить про толерантність. Вони вважають за краще робити вибір на користь компаній з яскраво вираженою позицією.

Ми завжди раді Вам!

Відвідайте наш затишний офіс в Трускавці і наші фахівці допоможуть вам з реалізацією ваших найцікавіших і незвичайних ідей

Наші контакти

Пн. – Пт.: з 9:00 до 18:00
вул. Івана Мазепи, 33а, Трускавець, Львівська область