Послуги фрезерувння

Фрезерування по плитних матеріалах виконується за допомогою спеціального верстата з ЧПУ, з використанням різних фрез. За допомогою такого устаткування можна здійснювати розкрій та різання (порізку) практично будь-яких матеріалів.

Фрезерування  є одним з найкращих способів обробки МДФ, ДВП та ДСП панелей, ПВХ, пластику, як, наприклад, акрил. Під час процесу плити не тріскають та не зазнають інших механічних пошкоджень.

Послуги фрезерування по плитних матеріалах

За допомогою станка з ЧПУ можна створити справжні шедеври. Використання такого обладнання дозволяє нанести на матеріал будь-який малюнок чи вирізати з нього елементи будь-якої форми.

Фрезерування відноситься до одного з найпопулярніших видів опрацювання плитних матеріалах. Така обробка незамінна при виготовленні меблів та інших дерев'яних виробів. Фрезерування здійснюється за наступною схемою:

  1. Обробка розпочинається з вибору матеріалів, його підготовки та створення макету. Також цей етап включає перевірку верстата з ЧПУ та установку відповідних наконечників(інструментів).
  2. Наступний етап включає нанесення контура, проведення гравіювання та порізку матеріалу.
  3. Останнім кроком є завершення фрезерування.

Ми надаємо послуги фрезерування будь-якої складності. Всі поставлені завдання виконуємо швидко та якісно, без затримок та з дотриманням усіх домовлених термінів. У нашому арсеналі сучасний ЧПУ, за допомогою яких можна виконати порізку матеріалів будь-якої складності. Обробка займає небагато часу, а її вартість залежить від поля і складності роботи та розміру майбутнього виробу. У нашій компанії є апарати, на яких можна проводити фрезерування навіть нестандартних величин. За допомогою верстатів можна також робити отвори для установки завісів і кріплень. Таким чином, у нас ви можете виконати будь-які види робіт по різних матеріалах.

Ми завжди раді Вам!

Відвідайте наш затишний офіс в Трускавці і наші фахівці допоможуть вам з реалізацією ваших найцікавіших і незвичайних ідей

Наші контакти

Пн. – Пт.: з 9:00 до 18:00
вул. Івана Мазепи, 33а, Трускавець, Львівська область