Про нас

Компанія Плеяда працює на ринку України уже не один десяток років. 21-е століття ми зустріли зі своїм солідним і функціональним парком устаткування, сформованим кваліфікованим персоналом, широким колом постійних клієнтів.

Ми виконуєм весь комплекс поліграфічних процесів, рекламної продукції необхідних для того, що б ідея клієнта знайшла втілення у вигляді готової продукції. Будучи безпосереднім виробником, ми пропонуємо якісне та швидке виконання робіт.

Довольні клієти - найкраща реклама для нас!

123123

Швидкі терміни виконання замовлення!

Виробництво

Ми виготовляємо все, що потрібно нашим клієнтам, від візиток до вивісок - швидко, за справедливими цінами і відмінної якості. Вам потрібні докази? Тисячі клієнтів, включаючи багато відомих рекламні агентства - не можуть помилятися. День за днем сотні замовлень залишають наші виробничі цехи.

Чому наші ціни кращі

У нас є складні технологічні процеси, які ми постійно покращуємо. Таким чином збирається декілька замовлень і поміщається в один тираж, як результат, отримали кращі ціни для вас. Всякий раз, коли ми можемо поліпшити виробництво або знизити витрати на виробничий процес - ми негайно ділимося нашою економією з вами.

изображение_viber_2022-10-24_18-30-28-820

Висока якість виготовленої продукції!

Ми завжди раді Вам!

Відвідайте наш затишний офіс в Трускавці і наші фахівці допоможуть вам з реалізацією ваших найцікавіших і незвичайних ідей

Наші контакти

Пн. – Пт.: з 9:00 до 18:00
вул. Івана Мазепи, 33а, Трускавець, Львівська область