Друк на текстилі

Види друку на тканині

DTF (Direct To Film) – один із найсучасніших методів брендування одягу, сумок, аксесуарів та штучних матеріалів – нанесення повнокольорового зображення методом безконтурного термічного перенесення. Якщо потрібно отримати яскраве, насичене зображення (особливо на поверхнях, де прямий друк ускладнений або взагалі неможливий), на допомогу приходить друк DTF

Технологія повнокольорового безконтурного друку з термопереносом. Зображення наносять струменевим методом на спеціальну PET-плівку, при необхідності додаючи білу підкладку. Вже надруковане зображення на плівці посипають порошковим клеєм, який потім полімеризують за температури близько 150 °C. Готова наклейка переноситься до виробу за допомогою термопреса.

Сублімаційний друк на тканині заснований на застосуванні термопреса. Підходить для синтетичного чи двошарового матеріалу. З її допомогою робиться широкоформатний друк тканини. Для одягу з натуральних тканин знадобиться плівка субліфлекс або субліфлок, яка зробить зображення бархатистим та стійким до вимивання. Термодрук не має обмежень за кольором, підходить для перенесення принтів і фото будь-якої складності. Але таку картинку не рекомендується чіпати праскою.

Шовкотрафаретний друк є стандартом для промисловості. Оскільки для цього способу потрібен час, він оптимальний при тиражі від 50 штук. Може перекласти на тканину насичене зображення завдяки застосуванню фарб з ефектами свічення у темряві, замші, флоку або спінювання. Велика перевага шовкотрафаретного друку в тому, що має досить дешеву ціну і високу стійкість малюнка при пранні, довго зберігається яскравість. Але цим способом не вдасться зробити друк із фотоякістю.

Всі види друку є актуальними та активно використовуються для створення свого типу сувенірної продукції. Розкажіть свої побажання нашим менеджерам і вони оберуть оптимальний спосіб нанесення малюнка на тканину для вас.

Ми завжди раді Вам!

Відвідайте наш затишний офіс в Трускавці і наші фахівці допоможуть вам з реалізацією ваших найцікавіших і незвичайних ідей

Наші контакти

Пн. – Пт.: з 9:00 до 18:00
вул. Івана Мазепи, 33а, Трускавець, Львівська область