Офсетний друк

Офсетний друк є найбільш поширеним типом друку для великих тиражів. Коли-небудь бачили відео або фрагменти з фільмів, на яких газети, проходять через великі ролики? Це і є офсетний друк.

Ось як це працює: по-перше, виводяться форми – по одній для кожного кольору. Як правило, використовуються чотири кольори (блакитний, пурпурний, жовтий і чорний (K), скорочений CMYK), з яких складається будь-який колір. Офсетний друк також дозволяє друкувати фарбами спеціальних кольорів Pantone, які в точності відповідають бажаному кольору.

Потім зображення переноситься з пластин на гумові валики. Фарби CMYK переносяться на гуму, а потім між ними проходить папір. Папір проходить через всі секції. При цьому на нього наносяться фарби, щоб отримати остаточне зображення.

Переваги офсетного друку

  • Чудова якість зображення. Результат офсетного друку – чисте, чітке зображення.
  • Краща передача кольору – кольори, отримані при друцы, відповідають в точності кольорам і їх відтінкам в макеті.
  • Добре підходить для друку практично на будь-якому матеріалі.
  • Вартість друку великих тиражів набагато нижче, ніж при цифровому друці. Запуск тиражу на офсетному друці обходиться дорожче: ви повинні вкладати гроші в створення форм, що вимагає часу. Однак, як тільки ви вивели форми, всі матеріали готові до роботи, і за підсумком ви отримаєте меншу собівартість одиниці продукції зі збільшенням тиражу, ніж при цифровому друці, де собівартість однієї одиниці надрукованої продукції приблизно однакова, незалежно від тиражу.

Недоліки офсетного друку

  • Висока вартість друку невеликих тиражів.
  • Великі терміни виконання замовлення – необхідно складати графік по друку і слідувати йому.
  • Висока критичність допущеної помилки – якщо не помітити друкарську помилку при запуску виробництва, то ви втратите весь наклад, який потрібно буде передруковувати знову і витрачати зайві ресурси, в тому числі і час.

Простими словами офсетний друк - це друк великого тиражу такої продукції як візитки, листівки, бланки , журнали, наліпки, брошури, каталоги, меню, календарі, флаєра, хенгери, коробки, пакети, та інші.

Ми завжди раді Вам!

Відвідайте наш затишний офіс в Трускавці і наші фахівці допоможуть вам з реалізацією ваших найцікавіших і незвичайних ідей

Наші контакти

Пн. – Пт.: з 9:00 до 18:00
вул. Івана Мазепи, 33а, Трускавець, Львівська область