Зовнішня реклама

Об'ємні світлові та несвітлові букви

Об'ємні букви - найпоширеніший елемент рекламних конструкцій. Являють собою символ будь-якого алфавіту або розділового знака. Букви бувають:

  • несвітлові;
  • з внутрішньою підсвіткою (світиться лицьова частина, повністю підсвічена буква або конструкція з контражур);
  • відкритим світлом (неон або світлодіодна панель).

Матеріал передній і бічний частин - світлорозсіювальний акрил (білий, кольоровий). Задня частина - листовий пластик 4-10 мм завтовшки або композитні панелі.

Псевдооб'ємні букви

Конструкції з акрилу, ПВХ або пінопласту завтовшки до 20 мм, обклеєні кольоровою плівкою. Монтуються на відстані 2-4 см від стіни, доповнюються контражур, що виділяють псевдооб'ємні світлові вивіски на однотонному тлі.

Псевдооб'ємні несвітлові літери використовують для виготовлення фасадних вивісок, при оформленні інтер'єрів. Корпуси псевдооб'ємних рекламних вивісок збирають з акрилу, листового пластику, пеноплекса. Обклеюють транслюцентного вінілової плівкою. Об'єм імітується за рахунок кріплення конструкції на відстані від підстави.

Світлові та несвітлові короба

Лайтбокс - об'ємна прямокутна конструкція товщиною 8-15 см з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням. Матеріали каркаса - сталь, сплави алюмінію або пластик, покриті захисним шаром з клейкою вінілової плівки або із застосуванням методу порошкового фарбування.

Лицьова частина - акрилове скло або листової пластик. Підсвітка може бути на лицевій стороні, на лицевій + борти. Матеріал передньої частини - акрил, бічний і задній частин - пластик, композит. Підсвічування люмінесцентними лампами або діодами.

Ми завжди раді Вам!

Відвідайте наш затишний офіс в Трускавці і наші фахівці допоможуть вам з реалізацією ваших найцікавіших і незвичайних ідей

Наші контакти

Пн. – Пт.: з 9:00 до 18:00
вул. Івана Мазепи, 33а, Трускавець, Львівська область